Мілевський поділився з уболівальниками своїми враженнями від гри «Баварія» - «Реал».
У своєму Інстаграмі він написав:
«Було весело дивитися на Гвардіолу. «Реал» у Лісабоні - це найголовніше. А у Роналду - вже 16 голів у ЛЧ».

Також Мілевський розповів за кого вболіватиме у матчі «Атлетіко»-«Челсі».

