Мілевському було весело дивитися на Гвардіолу

Динамо Київ 30 Квітня, 10:24 2048
Мілевському було весело дивитися на Гвардіолу         | 19-27
Мілевський поділився з уболівальниками своїми враженнями від гри «Баварія»-«Реал».

Мілевський поділився з уболівальниками своїми враженнями від гри «Баварія» - «Реал».

У своєму Інстаграмі він написав:

«Було весело дивитися на Гвардіолу. «Реал» у Лісабоні - це найголовніше. А у Роналду - вже 16 голів у ЛЧ».

Також Мілевський розповів за кого вболіватиме у матчі «Атлетіко»-«Челсі».