Про це він розповів після переможного для його команди матчу зі «Стандартом».
- Я був абсолютно спустошений, йдучи до роздягальні після перших 45 хвилин. На щастя, Дьє був присутній на матчі. В перерві він сказав мені, що він тут заради мене і висловив упевненість, що я зможу виправитись після автоголу. Мені було дуже важливо почути ці слова, тому що Дьє для мене як батько. Я завжди прислухаюся до його порад.
На щастя, у другому таймі я зміг забити, а команда в результаті перемогла, - розповів Мбемба.