Перша ліга. Чергове фіаско «Динамо-2»

Динамо Київ 30 Квітня, 14:26 762
Перша ліга. Чергове фіаско «Динамо-2»    | 19-27
У перенесеному матчі 14-го туру 1-ї ліги у Алчевську зустрілись «Динамо-2» та місцева «Сталь».

Чемпіонат України. 1-а ліга

30.04.2014. Алчевськ. Стадіон «Сталь»

«Сталь» - «Динамо-2» - 1:0 (0:0)

«Сталь»: Ганєв, Солдат, Єрмаков, Ковальов, Хромих, Леонов (Тимофеєнко, 54), Колінс, Поступаленко (Батюшин, 46), Дегтярьов (Сікорський, 54), Трояновський (Гордя, 65), Акименко (к).

«Динамо-2»: Бущан, Рижук, Чорноморець, Братков (к), Ягодінскіс (Спічка, 89), Гемега, Мякушко (Панфілов, 74), Морозенко (Ісраїлов, 46), Савченко, Карп (Яремчук, 73), Хльобас.

Гол: Акименко (68, з пенальті)

Попередження: Єрмаков (45+1) – Чорноморець (76)