Коньков: «Далі це терпіти неможливо»

Футбол України 30 Квітня, 16:07 702
Коньков: «Далі це терпіти неможливо»   | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков не шкодує про те, що звільнив 40 співробітників федерації.

«Штат давно треба було скорочувати. Далі це терпіти неможливо. У нас там працює 180-190 людей, а один одного замінити не можемо, доповнити не можемо. Структура, яка склалася - вона, звичайно, не для футболу. Цією структурою займалася чудова компанія, але її рекомендації жодного відношення до футболу не мають», - сказав Коньков в інтерв'ю програмі «В гостях у Дмитра Гордона».

Коньков розповів, як прийняв рішення про звільнення.

«Я поїхав до ФІФА, розмовляв з людьми, потім запросив сюди цілий аудит. Вони подивилися, як ми працюємо, подивилися структуру, провели тут 3 дні, з усіма поговорили, зробили нам рекомендації. Ми створили робочу групу, почали питати начальників відділу. Зрештою, прийшли до певної думки», - зазначив він.

Нагадаємо, раніше в ФФУ розгорівся скандал. Суть його була в тому, що президента федерації звинуватили в корупції і нецільовій розтрати бюджетних коштів.