Київське Динамо на своєму офіційному сайті опублікувало претендентів на найкращого гравця команди в квітні
Ними стали Денис Бойко, Віктор Циганков та Віталій Миколенко. Проголосувати за свого фаворита можна за посиланням.
«Біло-сині» після 26 турів перебувають на 2 позиції в турнірній таблиці УПЛ, набравши 60 очок.