«Динамо» зіграє товариський матч проти «Динамо-2»

Динамо Київ 30 Квітня, 17:23 1132
«Динамо» зіграє товариський матч проти «Динамо-2»      | 19-27
Київське «Динамо» в рамках підготовки до півфінального матчу Кубка України проти одеського «Чорноморця» має намір зіграти проти «Динамо-2».

Як повідомляє dynamo.kiev.ua, київське «Динамо» в рамках підготовки до півфінального матчу Кубка України проти одеського «Чорноморця» має намір зіграти проти «Динамо-2».

Оскільки в майбутній вікенд кияни не беруть участь в матчах Прем'єр-ліги через зняття «Арсеналу» з турніру, було прийнято рішення підтримати ігровий тонус напередодні кубкового матчу, який відбудеться в наступну середу.

Зустріч з «Динамо-2» запланована на 2 травня і відбудеться на базі столичного клубу в Конча-Заспі. Матч пройде у форматі 4 тайми по 15 хвилин.