Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський переживає за гравців «Динамо» через черговий провальний сезон.
«Яке місце займе «Динамо»? Четверте. Я не уявляю, що у пацанів на душі», - написав Мілевський у своєму Instagram.
Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський переживає за гравців «Динамо» через черговий провальний сезон.
«Яке місце займе «Динамо»? Четверте. Я не уявляю, що у пацанів на душі», - написав Мілевський у своєму Instagram.