Аж раптом бажання боротися з «нецензурними виразами» у КДК ФФУ зникло. Третій тиждень на трибунах українських стадіонів чути пісню, у якій «нецензурні вирази» стосуються такого собі Путіна. А контролери з Федерації як води в рота набрали. Принаймні на останньому засіданні КДК 11 квітня жодних рішень щодо «нецензурних виразів» не ухвалили. Пісня тим часом поширюється інтернетом і все гучніше лунає практично на кожному матчі українського чемпіонату, де є глядачі.
Навряд чи оглохли й осліпли відповідальні працівники ФФУ. Доти вони примудрялися почути й побачити на трибунах геть усе. Ретельно підраховуючи кількість запаленої піротехніки та фіксуючи всі «нецензурні вислови». Вони, як видно, не отримали команди й не знають, що з цим усім робити. Можливо, що делегати й інспектори продовжують сумлінно фіксувати кожен «нецензурний вираз» на трибунах українських футбольних стадіонів. Зокрема, про Путіна. А потім подають цю статистику «начальству».
А «начальство» вітчизняної Футбольної федерації не знає, що з цим робити. Формально слід було б продовжувати карати клуби за кожен «нецензурний вислів» уболівальників. Хоч би кого конкретно він стосувався. Насправді ж покарати клуби за те, що фанати співали на трибунах «Путін — ху*ло!», було б нині політично неправильно.
Ось і мовчить наша Футбольна федерація. Будь-хто з її керівників знає: у разі чого, може стати героєм популярної сьогодні серед уболівальників пісні. Занадто добре лягають їхні прізвища на мелодію, що вподобали українські футбольні фанати.
Микола Несенюк