Нападник київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який проводить сезон в оренді у «Фрайбурзі», повідомив, що хотів би продовжити свою кар'єру в німецькому клубі.
«Інтерес з боку інших клубів присутній, але я відчуваю себе дуже комфортно і добре в «Фрайбурзі». Я хотів би залишитися тут, якщо команда залишиться у бундеслізі», - зазначив Мехмеді.
Нагадаємо, що у цьому сезоні в чемпіонаті Німеччини Мехмеді забив вже 12 голів.