Адмір Мехмеді: «Хотів би залишитися у «Фрайбурзі», якщо команда продовжить виступати в бундеслізі»

Динамо Київ 1 Травня, 09:35 585
Адмір Мехмеді: «Хотів би залишитися у «Фрайбурзі», якщо команда продовжить виступати в бундеслізі»  | 19-27
Нападник київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який проводить сезон в оренді у «Фрайбурзі», повідомив, що хотів би продовжити свою кар'єру в німецькому клубі.

Нападник київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який проводить сезон в оренді у «Фрайбурзі», повідомив, що хотів би продовжити свою кар'єру в німецькому клубі.

«Інтерес з боку інших клубів присутній, але я відчуваю себе дуже комфортно і добре в «Фрайбурзі». Я хотів би залишитися тут, якщо команда залишиться у бундеслізі», - зазначив Мехмеді.

Нагадаємо, що у цьому сезоні в чемпіонаті Німеччини Мехмеді забив вже 12 голів.