У своїй конференції, на Р-Спорт, відомий спортивний журналіст Олексій Андронов повідомив, що київське «Динамо» розглядало кандидатуру Массіміліано Аллегрі на пост головного тренера команди.
«Знаю точно, що ця кандидатура розглядалася (і є кому зайнятися переговорами - Резо Чохонелідзе)», - зазначив Андронов.