Сергій Нагорняк: «В Англії Григорчуку за таке дали б п`ять матчів дискваліфікації»

Футбол України 1 Травня, 10:48 740
Сергій Нагорняк: «В Англії Григорчуку за таке дали б п`ять матчів дискваліфікації»     | 19-27
Футбольний експерт Сергій Нагорняк відповів на запитання вболівальників Дніпра.

- Сергію Миколайовичу, що сталося з Дніпром в останніх матчах? Знову прорахунок у фізичній підготовці? Або не вистачає гравців на всю дистанцію?

- На превеликий жаль, спад Дніпра прийшовся в самий відповідальний момент для команди, коли почалися вирішальні матчі. Беруся припустити, що це пов'язано з великим навантаженням на провідних гравців. Ви знаєте, якось різко команда втратила свій блиск в грі, мало руху, агресії. Причину бачу тільки в фізичній та емоційній втомі.

- Чорноморець, сам не виконавши правила чесної гри в матчі з Тернополем, має моральне право вимагати його виконання від інших?

- Справді, подивився гру з Тернополем і зрозумів, що її потрібно дати подивитися тренеру і гравцям Чорноморця - що таке принцип «фейр-плей». Що мене найбільше дивує - це те, що на поведінку Григорчука ніяк не відреагувала КДК ФФУ. Думаю, в Англії він би ігор п'ять посидів на трибуні, а у нас таке враження, що нічого не сталося.