Сергій Балтача: «Динамо» було одним з кращих клубів Європи в плані тренувань»

Динамо Київ 1 Травня, 11:03 665
Сергій Балтача: «Динамо» було одним з кращих клубів Європи в плані тренувань»     | 19-27
Прославлений у минулому стоппер київського «Динамо» і збірної СРСР Сергій Балтача розповів англійському телебаченню про специфіку тренувань в стані «біло-блакитних».

- Коли я приєднався до «Динамо», відразу зрозумів, що це великий клуб. Команда постійно брала участь у кращих змаганнях при 100-тисячній підтримці під час домашніх матчів. Це щось неймовірне. «Динамо» було одним з кращих клубів в Європі в плані постановки тренувального процесу: це і апаратура, і аналіз, за допомогою яких готувалися і перша, і дублююча команди. Після 12-ти років у Києві я опинився в Англії, де команди не проробляють ту роботу, з якою щодня стикалися футболісти киян, - цитує Балтачу Dynamo.kiev.ua.