За словами представника півзахисника, гравець залишиться в команді, якщо до серпня не буде працевлаштований в хороший європейський клуб
Фінський півзахисник казанського «Рубіна» Роман Єрьоменко, швидше за все, покине російську команду після закінчення сезону. Про це в телефонній розмові з кореспондентом ІТАР-ТАРС заявив агент гравця Марко Трабукко.
«Роман, швидше за все, покине клуб після закінчення сезону, - зазначив Трабукко. - Його цікавить перехід в один з європейських чемпіонатів. Він може залишитися в «Рубіні» тільки в тому випадку, якщо в серпні не буде працевлаштований в хороший європейський клуб. Враховуючи, що він знає англійську, фінську, шведську, італійську та іспанську мови, то проблем з адаптацією в кожному з європейських чемпіонатів не виникне».
«Мені здається, що гіпотетично з суперклубом буде легше домовитися про високу зарплату, ніж з середняком. Я думаю, він може заробити навіть більше, ніж у Росії. Але гроші не є найголовнішим фактором», - розповів Трабукко.
Зазначимо, що Роман перейшов у «Рубін» з київського «Динамо» в 2011 році. За два сезони у складі казанського клубу він провів 70 матчів і забив 11 м'ячів.