Відповідаючи на запитання у своїй конференції на matchday.com.ua, Роман Бебех розповів про своє ставлення до Олега Блохіна.
«Блохіна реально шкода, але він сам у цьому винен. За кілька днів до гри з «Карпатами» ми знімали повернення до тренувань Гусєва на базі. Так от Блохін з'явився на полі на 25-ій хвилині заняття. Перепитав чому ми його почали знімати.
- Ну а як? Тренер тренує команду!, - мої слова
- Запам'ятай, тренер не тренує команду (с) О.Б.
Можна по-різному сприймати ці слова. Президент клубу гарно володів тонкощами тренувального процесу Блохіна, але подивіться скілька часу для реалізації надав.» - зазначив Роман Бебех.