Легендарні футболісти київського «Динамо» завітали до села Івано-Франківської області.
На підтримку українського народу ветерани «Динамо» влаштували тур по Україні, який вони присвячують пам'яті «Небесної сотні». Цього разу вони завітали до Прикарпаття, де в селі Турка зіграли матч із командою ветеранів району. Знамениті динамівці вийшли на поле у формі збірної України. Матч пройшов у дуже дружній атмосфері та завершився рахунком 1-1. Після чого гравці із задоволенням поспілкувалися із представниками місцевого телебачення. Одразу після матчу, легенди «Динамо» попрямували до Чернівців.