Форвард «Ліверпуля» Луїс Суарес не втрачає надії на чемпіонський титул та розповів про своє майбутнє у новому сезоні.
«Ми сподіваємося, що «Ман Сіті» втратить два очка. Все можливо. Нам головне виграти два матчі, хоча нам буде нелегко. Якщо ми станемо чемпіонами, це буде неймовірно», - сказав уругваєць.
«Не переживайте. Зі мною не трапиться нічого особливого. Я дуже щасливий у «Ліверпулі» разом зі сім'єю», - заспокоїв прихильників «червоних» Суарес