Артем Франков: «Якби не ліміт, ми б не знали Коноплянку, Ярмоленка, Ракицького»

Динамо Київ 2 Травня, 06:09 794
Артем Франков: «Якби не ліміт, ми б не знали Коноплянку, Ярмоленка, Ракицького»    | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» поділився міркуваннями з приводу ліміту на легіонерів.

«Сербії, Хорватії, Боснії нічого хвилюватися - до них легіонери і так не поїдуть, бо грошей у клубів немає. У самому по собі ліміті, як неприродній мірі, немає нічого хорошого. Він приймається виключно вимушено... А я вам інший варіант намалюю: якби не ліміт, ми б взагалі не дізналися, що є такі гравці, як Коноплянка, Ярмоленко, Ракицький! Я проти того, щоб занадто цяцькатись з українцями, але і підхід «киньте їх у воду, хай вчаться плавати» не дуже практичний. Вважаю, ми поки не готові скасувати ліміт», - пише Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.