Арбітр ФІФА Євген Арановський запевнює, що всі виступають за те, щоб співпрацю з П'єрлуїджі Колліною було продовжено.
«У нас є перевага над іншими федераціями, так як з нами працює Колліна. Ми перші, хто бачать останні новинки та рекомендації. Можна навіть сказати, що ми перебуваємо на крок попереду порівняно з іншими. Зараз ми відчуваємо себе набагато впевненіше на полі у психологічному та фізичному плані, ніж раніше».
Колліна — строгий керівник?
«Дуже строгий, але справедливий. Великй успіх, що ми маємо змогу працювати з ним. Всі тільки «за», щоб він залишався працювати в Україні якомога довше. Я вважаю, що немає сильнішого фахівця за нього. Всі новинки, психологія дається на найвищому рівні. Для нас, арбітрів, це щастя.
Коли він тільки почав працювати куратором, мене запитували мою думку з цього приводу. Я сказав, що будь-який український гравець був би радий попрацювати з таким тренером, як Жозе Моурінью. Те саме тут».