Сепаратисти позбиткувалися над фотокартиною «Шахтаря».ФОТО

Футбол України 2 Травня, 09:19 1636
Сепаратисти позбиткувалися над фотокартиною «Шахтаря».ФОТО   | 19-27
1 травня в Донецьку сепаратисти взяли штурмом будівлю прокуратури. Туди полетіли кілька «коктейлів Молотова», було чутнопостріли.

1 травня в Донецьку сепаратисти взяли штурмом будівлю прокуратури. Туди полетіли кілька «коктейлів Молотова», було чутнопостріли.

Правоохоронці відступили і якийсь час відбивалися, але пізніше сепаратистам все-таки вдалося захопити будівлю прокуратури. Після цього загарбники почали знищувати майно, серед якого був і фотопортрет перемоги «Шахтаря» в Кубку УЄФА 2009 року, який терористи викинули з вікон прокуратури.