Сьогодні в місті Обухів, Київської області, з'явився дуже цікавий біг-борд.
На ньому місцеві жителі та, напевно, усі жителі України висловлюють свою вдячність хлопцям з ультрас не тільки Одеси та Харкова, а й всієї України, за їх активну громадянську позицію та незламний дух.
Слава Україні!
