Обухів подякував ультрас всієї України! ФОТО

Динамо Київ 2 Травня, 21:47 2119
Обухів подякував ультрас всієї України! ФОТО     | 19-27
Сьогодні в місті Обухів, Київської області, з'явився дуже цікавий біг-борд.

Сьогодні в місті Обухів, Київської області, з'явився дуже цікавий біг-борд.

На ньому місцеві жителі та, напевно, усі жителі України висловлюють свою вдячність хлопцям з ультрас не тільки Одеси та Харкова, а й всієї України, за їх активну громадянську позицію та незламний дух.

Слава Україні!