Сергій Ребров: «Питання, чи хоче сам Мілевський бути у футболі»

Динамо Київ 3 Травня, 12:52 3589
Сергій Ребров: «Питання, чи хоче сам Мілевський бути у футболі»   | 19-27
Виконуючий обов'язки головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров в рамках інтерв'ю розповів, що думає про перспективи в професійному футболі колишніх динамівців - Артема Мілевського і Олександра Алієва.

Виконуючий обов'язки головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров в рамках інтерв'ю розповів, що думає про перспективи в професійному футболі колишніх динамівців - Артема Мілевського і Олександра Алієва.

«Те, що зробив з собою Артем... Це складно футболісту так запустити себе, щоб зараз він був нікому не потрібен. Я вважаю, що Мілевський на футбольному полі завжди був професіоналом і віддавав себе цілком. Просто життю поза футбольним полем, напевно, він віддавав більше. І, на жаль, в юному для футболіста віці він вже не може знайти команду.

А так це футболіст з дуже неординарним футбольним мисленням. Особливо попереду. Ще коли я з ним грав, я знав, що, отримавши передачу, він завжди віддасть. Крім того, він завжди боровся і залишав на полі всі сили, які є. Так, якихось якостей, можливо, не вистачало, але він компенсував це все своїм бажанням, прагненням. Чому за цього футболіста боровся Сьомін - тому що він розумів, що це гравець дуже високого рівня. І Юрій Павлович хотів від нього все, що у того є. І в якійсь мірі у Сьоміна це вийшло.

Саша Алієв - те ж саме. У якийсь час він зупинився в зростанні. Зараз, коли він захотів надолужити те, що втратив, в чемпіонаті Росії він старається. Я дивлюся матчі, і ту гру, яку він видав з московським «Динамо», звичайно, це рівень футболіста. Я не можу сказати, змогли б ці хлопці зараз грати, але я хочу працювати з футболістами, які хочуть чогось досягти, прагнуть, прогресують і хочуть прогресувати. Так, вони старалися. Але потрібно було стежити за собою в той час, коли вони були на піку своєї форми, а не з піку - опускатися вниз.

Чи побачимо ми ще Мілевського у футболі? Це точно не до мене питання. Це питання до самого Артема: хоче він бути в футболі чи ні. У нього є всі задатки, і якщо він візьметься за голову, хоча б місяць-два сам попрацює і зрозуміє, хоче він цього чи ні, то я впевнений, що він може ще грати. Навіть після такого тривалого простою. Я думаю, що для футболіста це не проблема. Той же Шерінгем грав до сорока років. Але якщо ти сам хочеш повернутися на рівень і прикладеш до цього всі зусилля. Я, на жаль, вже не можу, а він, я думаю, зміг би», - сказав Ребров.