У новому клубі всерйоз сподівалися на колумбійця, який мав посилити атаку. Але Ескобар так до сих пір і не зміг виправдати ці очікування, ставши одним з головних трансферних розчарувань «Далласа» цього сезону. Спочатку футболіст тривалий час намагався набрати форму, а потім ще й травмувався, вибувши на невизначений термін.
За ті два з половиною місяці, що Ескобар провів у США, він лише два рази виходив на поле, відігравши в цілому 38 хвилин. Ще один матч Андрес провів за резервну команду «Далласа», навіть відзначившись там забитим м'ячем.
Востаннє він зіграв ще на початку березня, вийшовши на заміну в матчі зі «Спортингом».
Відзначимо, що «Даллас» орендував Ескобара до кінця цього року, а контракт колумбійця з «Динамо» закінчується лише в 2016 році.