Після того, як тренер сімферопольскої «Таврії» звинуватив екс-гравця клубу Максима Калініченка у пияцтві, стурбовані вболівальники Максима почали розпитувати його в Твіттері чи це правда.
Максим, який перебуває разом із сім'єю в Москві, одразу попросив людей не влаштовувати суперечок на його сторінці: «Панове, схаменіться! Не треба тут нікого поливати! Жах коїться і так! Будьте терпиміше хоч тут! Нас і так вже стравили один з одним ... ».
Після цього зауваження він відповів на звинувачення щодо вживання алкоголю: «Регулярно два рази на тиждень. Відповідати ідіотам-ставати ідіотом».

