Тарас Михалик: У сезоні 2009/10 деякі вже почали приміряти золоті медалі, тому ми розгубили перевагу над «Шахтарем»

Динамо Київ 4 Травня, 09:21 786
Тарас Михалик: У сезоні 2009/10 деякі вже почали приміряти золоті медалі, тому ми розгубили перевагу над «Шахтарем»     | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо» згадав про боротьбу за чемпіонство з принциповим суперником.

- Переможні голи «Локомотива» в останніх двох матчах ставали гучним акордом напружених і драматичних протистоянь. Після них відновлювати емоції доводиться довше?

- Ні. Для кінцівки чемпіонату високе напруження під час матчів - звичайна справа. Неважливо, хто суперник, і як складається матч. Чим ближче розв'язка чемпіонату, тим більше психологічного напруження. Від нього нікуди не сховаєшся - це своєрідні правила гри, і їх треба просто прийняти. Прохідних зустрічей зараз бути не може. Усі прагнуть вирішити свої завдання, для деяких кожний наступний матч - чи не останній шанс. Тому розглядати заново таблицю після кожного матчу та зіставляти календар у себе і суперників сенсу немає. Оступитися може кожний, з будь-якою командою. Треба думати тільки про себе, виходити і грати.

- На відміну від більшості партнерів вам у золотій гонці доводилося брати участь...

- Коли в чемпіонаті 2009/10 київське «Динамо» лідирувало з відривом у сім очок, але розгубило перевагу і в підсумку пропустило «Шахтар» вперед. Тоді ми за кілька турів до фінішу в якійсь мірі втратили концентрацію, - цитує Михалика sportdaily.ru.

- У чому це проявлялося?

- Ппочали займатися тим, чим можна займатися лише після сезону. Розглядали таблицю, зіставляли розклади, раділи своїй перевазі. Деякі вже золоті медалі почали у себе на шиї приміряти. Втім, це лише одна з причин. Позначилися, звичайно, ще й футбольні - суперники ж теж виходили проти нас мотивовані. Та й футбол у декількох матчах показували кращої якості, ніж ми. З іншого боку, напевно, це якоюсь мірою закономірно. Якщо до офіційних підсумків турніру починаються думки про те, скільки б «привезти» очок фори головному конкурентові, це на грі позначається.