Лівий півзахисник київського «Динамо» Бенуа Тремулінас прекрасно зарекомендував себе у складі французького «Сент-Етьєна», після того, як вирушив у цей клуб в оренду цієї зими.
Особливо цінує футболіста і головний тренер його нинішньої команди Крістоф Галтье: «Бенуа - це гравець, якого я завжди ставлю в приклад іншим футболістам. Я б його дуже хотів зберегти, можна навіть сказати за будь-яку ціну, але є і позиція Києва».
Сам же Тремулінас, повідомив, що після закінчення поточного чемпіонату Ліги 1 повернеться до столиці України: «Мені друзі повідомили, що в Києві, навіть у зв'язку з тим, які відбуваються в країні події, немає особливих проблем. Так, я говорив, і буду говорити про своє майбутнє з президентом «Сент-Етьєна», але в той же час я зустрінуся в червні і з президентом київського «Динамо», після чого багато що стане ясно».
Французька преса в цілому ж скептично ставиться до можливого викупу Тремулінаса «Сент-Етьєном» в першу чергу через високу зарплату футболіста, яка передбачена в його базовому контракті.