Екс-голкіпер «Динамо», а нині - футболіст «Ворскли» Станіслав Богуш поділився враженнями від матчу зі своєю рідною командою - запорізьким «Металургом» (1:0).
- Мені приємно, що я відновив виступи після тривалої перерви. Можна сказати, голодний до футболу. Приємно, звичайно, зіграти тут, знову повернутися, - цитує Богуша «Террикон».
Якщо говорити про свою колишню і рідну команду - чесно кажучи, душа болить, що вони таке місце займають. Бажаю хлопцям футбольного фарту, щоб піднятися вище.