Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився міркування щодо конфлікту клубу і ультрас.
- Складна ситуація в країні, мало вболівальників на стадіоні, не до футболу людям?
- Футбол має бути поза політикою і наша справа грати в футбол і намагатися зробити так, щоб люди йшли на стадіон, а не ходили по вулицях.
- Що можете сказати про конфлікт ультрас з клубом?
- Знаю, що є сторона, якої дотримується клуб і є сторона, якої дотримуються вболівальники - ми всі чудово це розуміємо. Можна сказати, що і Палкін за те, щоб не було якогось мату на трибунах і провокаційних речівок, але можна зрозуміти і ультрас, які зараз об'єдналися і доносять певну політичну позицію. Я з боку не чув, що вони говорили, видно в чомусь вони були помічені. Я сподіваюся, що вони знайдуть контакт з клубом і продовжать підтримувати команду.
Нагадаємо, що між ультрас «Шахтаря» і керівництвом клубу виник конфлікт через скандування речівок з непристойними словами в адресу президента РФ Путіна і висловлення політичної позиції.