Анатолій Коньков закликав усіх, хто активно висловлює свою позицію, бути стриманими, а також відмовитися від використання футбольної символіки в громадських акціях.
«Футбол був і залишається поза політикою. Я закликаю відмовитися від використання будь-якої символіки футбольних команд при вираженні своєї громадської позиції. Я також прошу пам'ятати, що людське життя - найбільша цінність. Бережіть себе і своїх близьких!» - цитує президента ФФУ Анатолія Конькова sport.ua.