В першому турі «Динамо-2» вдома програло ФК «Полтаві» - 1:2. Такий самий рахунок був зафіксований і в Полтаві.
Вже на 10 хвилині першого тайму гравці «Полтави» відкрили рахунок. Однак, вже через 15 хвилин кияни відновили статус-кво. Але, в середині другого тайму єкс-динамівець Хоменко приніс перемогу ФК «Полтаві» - 2:1.
Таким чином, «Динамо-2» залишається на останньому місці.Після 26 матчів в активі «столичної» команди - 22 очки.