«Динамо-2» знов програло «Полтаві»

Динамо Київ 4 Травня, 16:12 705
«Динамо-2» знов програло «Полтаві»   | 19-27
В рамках 26 туру FavBet Ліги 1 друга команда київського «Динамо» завітала до Полтави.

В першому турі «Динамо-2» вдома програло ФК «Полтаві» - 1:2. Такий самий рахунок був зафіксований і в Полтаві.

Вже на 10 хвилині першого тайму гравці «Полтави» відкрили рахунок. Однак, вже через 15 хвилин кияни відновили статус-кво. Але, в середині другого тайму єкс-динамівець Хоменко приніс перемогу ФК «Полтаві» - 2:1.

Таким чином, «Динамо-2» залишається на останньому місці.Після 26 матчів в активі «столичної» команди - 22 очки.