Нападник команди «Газелек Аяччо» Фамара Дьєду пробив голкіпера «Ред Стара» з пенальті й побіг до лави запасних. Там він узяв банан і почав його їсти. Це не сподобалося рефері. І він покарав форварда жовтою карткою. Додамо, що цей гол став переможним і корсиканці святкували вікторію з рахунком 2:1.
Нагадаємо, що у матчі «Барселони» проти «Вільяреала» Дані Алвеш теж з'їв банан, що прилетів із трибун. Це викликало хвилю підтримки інших гравців, які у соцмережах публікували свої світлини з цим фруктом.