Експерти програми «Великий Футбол» Віктор Леоненко та Віктор Вацко поділилися своїм враженням щодо роботи суддів та їх куратора.
Вацко: Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тому я розумію арбітрів. Які питання тоді до Колліни, якщо люди помиляються? Інша справа - це те, що коли питання задають, Колліна виступає в ролі якогось адвоката.
Леоненко: Арбітрів не люблять скрізь. Але у нас вони закриті. Таке враження, що у них в руках якась ядерна зброя. Вони нічого не говорять, щось пишуть в протоколі, але в результаті ми не знаємо, що вони там пишуть...