Гендиректор сімферопольського клубу «Таврія» спростував чутки про візит до Москви.
«Ці чутки поширює українське телебачення, і треба у них запитати, навіщо вони це роблять. Ми не плануємо ніяких візитів до Москви або ще куди-небудь, а також не збираємося проводити переговорів до закінчення чемпіонату України. Нам залишилося провести два матчі, і поки немає сенсу активізувати пошуки інвесторів. У нас буде достатньо часу для цього після 17 травня «- цитує Олександра Бойцана інформаційний портал ИТАР-ТАСС.