Визначився перший учасник Прем'єр-Ліги, якиий потрапляє туди з Ліги 1.
За чотири тури до фінішу Першої Ліги чемпіонату України донецький «Олімпік» достроково забронював собі місце в еліті українського футболу. Це стало можливим завдяки сьогоднішній перемозі «Зірки» в Алчевську над «Сталлю». Враховуючи перемогу підопічних Романа Санжара над «Нафтовиком», донецька команда збільшила відрив від «сталеварів» до дванадцяти очок.
Таким чином, в турах що залишилися до закінчення чемпіонату, «Сталь» теоретично може наздогнати за очками «Олімпік», але за рахунок того, що донеччани мають кращі результати в очних зустрічах і з алчевським колективом, і з «Олександрією», нижче другого місця вони вже ніяк не опустяться.