Марш фанатів - вже традиційне для Дніпропетровська видовище напередодні футбольних матчів. Минулої неділі тисячі людей знову пройшли з центру міста до «Дніпро Арени».
Цього разу до ультрас «Дніпра» та «Карпат» (були в рядах фанатів і представники київського «Динамо») приєдналося кілька сотень городян у вишиванках - таким був дрес-код акції.

Тим, у кого немає вишиванок - пропонувалося прийти в білих футболках, а у кого немає і таких - все одно запрошувалися до участі, якщо є бажання висловити свою патріотичну позицію. Дніпропетровські фанати свою позицію висловили двічі протягом травневих свят - це вони стали ініціаторами акції, під час якої був намальований найбільший в Україні тризуб. Зазивали ультрас публіку і на фанатську трибуну, декларувавши, що частина від виручених за квитки грошей буде направлена на допомогу постраждалим під час заворушень в Одесі.

Все пройшло в прекрасній атмосфері і без провокацій. Хоча у деяких учасників маршу була помічена зброя: іграшковий кинджал і дитячий пістолет, якими розмахували в першу рядах не позбавлені почуття гумору ультрас. Під час ходи були виконані всі улюблені фанатські хіти цього сезону та патріотичні заряди. Уболівальники вшанували пам'ять «Небесної сотні» і людей, які загинули напередодні в одеських зіткненнях.

ї