Футболіст московського «Динамо» Андрій Воронін хоче залишитися в команді. Про це в бесіді з кореспондентом ІТАР-ТАСС розповів агент нападника Андрій Головаш.
Контракт Вороніна з «Динамо» закінчується 30 червня 2014 року.
«Ситуація така: зі мною на зв'язок з приводу майбутнього Андрія ніхто не виходив. Сам Воронін неодноразово заявляв, що хотів би залишитися в «Динамо». У мене вже є пропозиції від інших команд, тому я попросив Андрія визначитися якомога швидше, тому що ось так сидіти і чекати - неправильно. Якщо його час у складі біло-блакитних підійшов до кінця, то треба йти далі, тим більше, що інші варіанти є», - сказав Головаш.