Бебех: «Блохін розумів, що нічого зробити не може»

Динамо Київ 6 Травня, 08:27 1057
Бебех: «Блохін розумів, що нічого зробити не може»    | 19-27
Відомий український коментатор на своїй конференції на MatchDay розповів про власні спостереження за поведінкою Олега Блохіна на посаді головного тренера київського «Динамо».

Відомий український коментатор на своїй конференції на MatchDay розповів про власні спостереження за поведінкою Олега Блохіна на посаді головного тренера київського «Динамо».

- Мені шкода,що він не зміг перебудуватись. На нього в Києві були дуже великі надії і це була б дуже гарна історія - приходить легенда клубу і рятує команду. З ним було дуже цікаво працювати. Він міг і посварити і пожартувати. Перед тим як робити сюжет про його відставку, я передивився можливо години три відео з його прес-конференцій. Спочатку він багато говорив: «Тир-пир-нашатир ми грати не будемо, у нам є швидкісні гравці», потім почав сварити гравців: «це київське Динамо, я не дозволю ходити пішки». Саме тоді вигнав Мілю. Після цього він почав сваритись з журналістами, ну а потім настав момент коли він готовий був відповідати на будь-які питання. Було видно, він розумів,що нічого змінити не може.