Луцька «Волинь» на своєму YouTube-каналі запустила флешмоб за розширення кількості учасників УПЛ до 16 команд.
«Волинь» запустила флешмоб за розширення УПЛ до 16 команд
Фото: Фк Волинь Луцька Волинь виступила за розширення кількості учасників УПЛ.