Красильніков: «Динамо» йде нам на зустріч

Динамо Київ 6 Травня, 08:51 925
Красильніков: «Динамо» йде нам на зустріч  | 19-27
Президент «Севастополя» Красильников розповів каналу «Футбол 1» про чергове перенесення матчу з «Металістом».

Президент «Севастополя» Красильников розповів каналу «Футбол 1» про чергове перенесення матчу з «Металістом».

«Велика ймовірність, що гра буде проведена в Києві на стадіоні «Динамо». Поки ведемо переговори. Ви ж в курсі, що Запоріжжя відмовило, так? Київське «Динамо» нам йде назустріч», - цитує Красильнікова «Террикон».

Нагадаємо, матч 22 туру УПЛ між «Севастополем» і «Металістом» має відбутися 7 травня.