Гра відбудеться 11-го травня, початок трансляції о 19:25. Також в цей час відбудеться матч «Ворскла» - «Дніпро», тому канал «Футбол 1» транслюватиме обидва матчі в режимі «перекличка».
Нагадаємо, що матч «Іллічівець» - «Динамо» відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський».