Уболівальника з Волині вбили після матчу Україна - Сербія

Збірна України 10 Червня, 09:37 3902
Уболівальника з Волині вбили після матчу Україна - Сербія | 19-27
На Волині зловмисник вбив вболівальника, який повертався з матчу Україна - Сербія.

У суботу, 8 червня, по 4 годині ранку, на лінію служби “102” поліції надійшло повідомлення про те, що в райцентрі Горохів, на території автозаправної станції, виявилено мертву людину.

Про це “ВолиньПост” повідомили у прес-службі поліції Волині.

На місце одразу ж виїхала слідчо-оперативна група поліції. Поліцейські встановили особу померлого. Ним виявився 31-річний лучанин. З метою встановлення часу та причин смерті тіло направили на проведення судово-медичної експертизи.

Слідчі Горохівського відділу поліції відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Санкція статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 10 років.

Поліція з’ясовує усі обставини цього злочину та осіб причетних до його скоєння.

«Підслухано Горохів» повідомляє, що подія трапилася близько четвертої години ранку. Загиблий вболівальник родом з Рава-Руської, а проживав у Луцьку. Чоловіки поверталися зі Львова після матчу Україна–Сербія. Між двома приятелями стався конфлікт. Один вдарив у голову іншого, у результаті чого настала смерть.

Загиблому був 31 рік, у нього лишилося двоє дітей.