Матч 29 туру УПЛ «Іллічівець» - «Динамо» було перенесено до Києва через події на Сході та Півдні України.
«Я буду битися до останнього, щоб зберегти наш український футбол. Буду приймати матчі в Києві на НСК, на стадіоні «Динамо», на базі, де завгодно. Якщо ви знаєте, до нас звернувся Маріуполь. Ми сказали, що оплатимо їм і літак, і готель - повинні ж були ми летіти до них.
Для нас що четверте місце, що третє - провал. А так хоч вболівальники будуть бачити, що футбол в Україні є. Якщо ми сьогодні зруйнуємо футбол, його потім буде тяжко відроджувати. Від нас почнуть йти гарні футболісти. От, наприклад, мені сьогодні задавали питання наші легіонери: «А чому ми не їдемо в Маріуполь? Що там коїться?».
Я вважаю, що в нашій країні повинен наступити порядок. Кожна людина повинна робити все, що вона вміє, для об'єднання суспільства, щоб Україна була єдиною та непорушною», - сказав Суркіс в ефірі телеканалу «Футбол»
Ігор Суркіс: «Буду битися до останнього, щоб зберегти український футбол»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував ситуацію в країні та в українському футболі.