Нападник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів про наступний поєдинок його команди в Кубку України проти «Чорноморця».
«Наразі, шанс завоювати трофей є лише в Кубку України. Звичайно, ми будемо усе робити, аби виграти його» - цитує Ярмоленка «Футбол 1».
«Динамо такий клуб, який не ставить якісь конкретні задачі на якийсь один турнір. Тим більше вболівальники цього також не зрозуміють. Треба виходити і перемагати в кожній грі, щоб радувати вболівальників і себе» - завершив нападник «Динамо».