Іщенко: «Я не зовсім згоден з тим, що «Динамо» і «Шахтар» вже записали себе у фінал»

Динамо Київ 6 Травня, 19:08 858
Іщенко: «Я не зовсім згоден з тим, що «Динамо» і «Шахтар» вже записали себе у фінал»         | 19-27
Олександр Іщенко в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua прокоментував гру столичного «Динамо», причини невдач киян та висловився щодо легіонерів в УПЛ

Футбольний експерт Олександр Іщенко в ексклюзивному інтерв'ю для 1927.com.ua прокоментував гру «Динамо», причини невдач киян та висловився щодо легіонерів в УПЛ

- Все йде до того, що Динамо посяде 4 місце за підсумками сезону. Як ви розцінюєте цей результат для такої команди, як «Динамо» Київ?
- Для того, щоб відповісти на ваше запитання, потрібно дочекатися закінчення чемпіонату. Чемпіонат ще не закінчений. Кінцівка може змінити все як в одну сторону, так і в іншу. Я б не став підбивати підсумки всього чемпіонату. Треба потерпіти.

- У чому причина невдач киян в останніх сезонах? Може, це - зміна тренера?
- У кожного клубу є злети і падіння. Цю смугу потрібно пережити і зробити правильні висновки, зрозуміти, що призвело до невдалого виступу команди в єврокубках та в чемпіонатах України, і піти далі. Це з тієї серії, що потрібно зробити один крок назад для того, щоб потім зробити цей крок вперед.

- Виграш кубку України стане компенсацією для «Динамо» за провалений сезон?
- «Динамо» ставить завдання перемогти у всіх турнірах.

- Де, на вашу думку, було б краще провести Фінал кубку України?
- Рішення за федерацією футболу, але, враховуючи нинішнє положення і те, що ми бачимо, я думаю, що Львів - найоптимальніший на сьогодні варіант.

- Даріо Срна в одному з інтерв'ю сказав, що для «Шахтаря» немає різниці, де грати з «Динамо», тому що «Шахтар» обіграє «Динамо» вже багато років. Ця самовпевненість може якось негативно позначитися на полі?
- Даріо Срна - досвідчений гравець, я б сказав - стратег, який володіє всім набором засобів, які допомагають досягти результату. Я не зовсім згоден з тим, що команди вже записали себе у фінал. У нього ще потрібно потрапити.


- Ситуація в країні ніяк не заспокоїться. Як ви вважаєте: чи є сенс в зупинці чемпіонату або в проведенні матчів в інших містах?
- Це вже не футбол, це вже політика. Те що, ми бачимо, може внести свої корективи.

- Раніше було дуже мало іноземців в «Динамо» при Лобановському і був результат, зроблений в цілому українцями. Чи можна зараз побудувати таку схему? Чи зараз дуже багато залежить від іноземних гравців?
- Це питання неактуальне. Легіонери однозначно зробили свій внесок в те, щоб наш чемпіонат став конкурентноздатним і команди ставили перед собою завдання, в тому числі і в Лізі Чемпіонів. Я за те, щоб їх була оптимальна кількість, щоб легіонери вносили щось нове в організацію гри в індивідуальних, колективних діях. Те, що ми бачимо на сьогодні, є в багатьох командах, в тому числі і в київському «Динамо». Стоїть завдання знайти оптимальне поєднання легіонерів і українських гравців для того, щоб чемпіонат прогресував. Якщо сьогодні відмовитися від легіонерів, рівень впаде, а цього не можна допустити.

Розмовляв - Ігор Гусаков