Роман Григорчук: «Фінал Кубка для «Чорноморця» - це дуже хороший результат»

Динамо Київ 7 Травня, 06:46 707
Роман Григорчук: «Фінал Кубка для «Чорноморця» - це дуже хороший результат»  | 19-27
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук в ефірі телеканалу «Футбол 1» висловився з приводу кубкового матчу з «Динамо».

«Кубок - важливе змагання, яке має коротший шлях потрапляння в єврокубки. І, взагалі, Кубок - це титул. Фінал Кубка для «Чорноморця» - це дуже хороший результат. У грі з «Динамо» будемо прагнути домогтися такого результату».