«Динамо» - «Чорноморець»: метро закривати не будуть

Динамо Київ 7 Травня, 08:50 687
«Динамо» - «Чорноморець»: метро закривати не будуть  | 19-27
До уваги вболівальників «Динамо» і гостей НСК «Олімпійський»!

7 травня, в день матчу в рамках Кубка України сезону 2013/2014 між київським «Динамо» і одеським «Чорноморцем», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

З 19:00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, о 17:00.