За інформацією MatchDay, напередодні півфінального матчу Кубка України «Динамо» - «Чорноморець» президент київського клубу Ігор Суркіс зустрівся з командою.
Зазначимо, що він не часто приїжджає на розмову з футболістами. Президент « Динамо» серйозно поговорив з гравцями про нинішнє становище команди, а також торкнувся заяв деяких гравців, які, нібито, збираються покинути її лави .
Головний менеджер клубу ясно дав зрозуміти, що не збирається нікого насильно тримати в «Динамо», і якщо у когось є пропозиції з інших клубів, то він готовий їх розглядати.
Ігор Суркіс зустрівся з командою
Напередодні півфінального матчу Кубка України «Динамо» - «Чорноморець» президент київського клубу Ігор Суркіс зустрівся з командою.