Ігор Суркіс зустрівся з командою

Динамо Київ 7 Травня, 11:25 1119
Ігор Суркіс зустрівся з командою    | 19-27
Напередодні півфінального матчу Кубка України «Динамо» - «Чорноморець» президент київського клубу Ігор Суркіс зустрівся з командою.

За інформацією MatchDay, напередодні півфінального матчу Кубка України «Динамо» - «Чорноморець» президент київського клубу Ігор Суркіс зустрівся з командою.

Зазначимо, що він не часто приїжджає на розмову з футболістами. Президент « Динамо» серйозно поговорив з гравцями про нинішнє становище команди, а також торкнувся заяв деяких гравців, які, нібито, збираються покинути її лави .

Головний менеджер клубу ясно дав зрозуміти, що не збирається нікого насильно тримати в «Динамо», і якщо у когось є пропозиції з інших клубів, то він готовий їх розглядати.