Григорчук: «Київське «Динамо» має дуже великий потенціал»

Динамо Київ 7 Травня, 11:49 819
Григорчук: «Київське «Динамо» має дуже великий потенціал»  | 19-27
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук напередодні півфінального матчу з «Динамо» дав свій коментар.

Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук напередодні півфінального матчу з «Динамо» дав свій коментар.

- Те, що ми не програємо «Динамо» цього сезону - це більше збіг обставин. Саме про це я б більше говорив. Вважаю «Динамо» дуже сильною командою, яка укомплектована дуже сильними гравцями. Ця команда має дуже великий потенціал, - сказав Григорчук у ефірі каналу «Футбол 1».