Футбольний експерт Олег Федорчук шукає сильні та слабкі сторони обох учасників півфінального поєдинку Кубку України «Динамо» - «Чорноморець».
«Матч буде дуже цікавий, але я б все-таки поставив на «Динамо», - поділився Федорчук. - Причин тому декілька. Так, «Чорноморець» зараз отямився після серйозних потрясінь - передусім психологічних, які обрушилися на команду на початку року. При цьому одесити продемонстрували завидну колективну згуртованість і знову показали себе у всій красі. Однак навесні «Чорноморець» - домашня команда. У рідних стінах відмінно зіграли з усіма фаворитами, а на виїзді крупно програли в Маріуполі, в Донецьку абсолютно безвольно поступилися «Металургу». І ось цей фактор робить фаворитом пари «Динамо». По-друге, «Чорноморець» свою головну задачу на сезон - потрапляння в єврокубки - практично виконав. У киян же, навпаки, залишився єдиний шанс реабілітуватися перед уболівальниками і керівництвом за невдалий сезон - через Кубок. Тому перевага в мотивації буде на боці «Динамо». Я чомусь упевнений, що переможуть кияни, хоча і не впівсили. «Динамо» зараз не в змозі нікого обігравати «в одну хвіртку». Ні комбінаційний футбол, ні гра в обороні, ні пресинг, ні контроль м'яча - жоден з цих компонентів не є сьогодні сильною стороною «Динамо». Команда грає за принципом «як вийде». Знаєте, це як в картах, коли граєш в дурня: головне - до кінця викинути всі карти. Так і «Динамо» в цьому сезоні: прийшла «хороша» карта - перемогли, прийшла «погана» або залишилися без козирів - програли, причому будь-якого».