Решко: «Вірогідність терактів на стадіонах мала»

Динамо Київ 7 Травня, 14:47 562
Решко: «Вірогідність терактів на стадіонах мала»  | 19-27
Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної СРСР, полковник міліції у відставці Стефан Решко розповів, що на його думку МВС України не повинно закривати стадіони для відвідування глядачів, адже футбол людей об'єднує, а заборона може ще більше загострити обстановку в суспільстві.

Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної СРСР, полковник міліції у відставці Стефан Решко розповів, що на його думку МВС України не повинно закривати стадіони для відвідування глядачів, адже футбол людей об'єднує, а заборона може ще більше загострити обстановку в суспільстві.

«Я вважаю, що футбол об'єднує людей, адже на трибунах вони відпочивають і відволікаються від всіх тих неприємних подій, які відбуваються в країні, і в тих містах, де зараз спокійно, потрібно проводити матчі, - цитує Стефана Михайловича xsport.ua. - У критичних містах, тобто в таких, де є проблеми, таких як Маріуполь, Луганськ, прохання МВС про проведення матчів без глядачів, звичайно, актуальне, адже піддавати життя людей небезпеці - це останнє чого хочуть організатори матчів. У теж час, в Києві все спокійно, необхідності забороняти уболівальникам йти на футбол немає. А що стосується Сходу, то зрозуміло, що в Севастополі та Сімферополі сьогодні проводити матчі неможливо. Але, в той же час, в Донецьку грати можливо, адже у «Шахтаря» серйозна організація і клуб в змозі забезпечити безпеку своїм уболівальникам.

Думаю, що ймовірність терактів на стадіонах мала, адже клуби можуть забезпечити безпеку всіх присутніх на трибунах. Справжній уболівальник може бути незадоволений забороною на відвідування стадіону, і обстановка може загостритися ще сильніше».