Кияни провели дуже продуктивний перший тайм. Настирливі атаки увінчалися двома забити голами. Дубль зробив Денис Гармаш.
Перший гол швидким не назвеш – йшла 26-а хвилина. Денис головою після навісу Ленса відкрив рахунок у матчі – 1:0.
Другий гол теж прийшов після передачі Ленса – Гармаш, вийшовши віч-на-віч з Безотосним, пробив в ближній кут – 2:0.
Другий тайм розпочався вдало для киян: Ярмоленко реалізував пенальті. 3:0
За цим «біло-сині» не зупинилися. Після кількох хороших атак, постійного пресингу та територіальної переваги гол забив Мбокані. 4:0.
В загальному, «Динамо» продемонструвало чудовий футбол. Сподіваємось на таку ж гру і подібний результат в матчі з «Шахтарем».
Огляд матчу
Фото з матчу взято з офіційного сайту «Динамо» Київ:








