«Динамо» - «Чорноморець»: 4:0. ВІДЕО

Динамо Київ 7 Травня, 18:18 1730
«Динамо» - «Чорноморець»: 4:0. ВІДЕО      | 19-27
В півфінальному матчі Кубку України київське «Динамо» розгромило одеський «Чорноморець» з рахунком 4:0.

Кияни провели дуже продуктивний перший тайм. Настирливі атаки увінчалися двома забити голами. Дубль зробив Денис Гармаш.

Перший гол швидким не назвеш – йшла 26-а хвилина. Денис головою після навісу Ленса відкрив рахунок у матчі – 1:0.

Другий гол теж прийшов після передачі Ленса – Гармаш, вийшовши віч-на-віч з Безотосним, пробив в ближній кут – 2:0.

Другий тайм розпочався вдало для киян: Ярмоленко реалізував пенальті. 3:0

За цим «біло-сині» не зупинилися. Після кількох хороших атак, постійного пресингу та територіальної переваги гол забив Мбокані. 4:0.

В загальному, «Динамо» продемонструвало чудовий футбол. Сподіваємось на таку ж гру і подібний результат в матчі з «Шахтарем».

Огляд матчу

Фото з матчу взято з офіційного сайту «Динамо» Київ: